Slagbord 1800-tal
2015-05-08
310134
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, bemålad furu, höjd 72, 128,5x104 cm
Slitage och skador