Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILLIAM MÖNNICH (1913-1989): Artur Rubenstein, monogramsignerad WM, olja på duk uppklistrad på pannå, 41 x 33 cm
310158
2015-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här