Vägglampa Böhlmarks

Vägglampa Böhlmarks
Vägglampa Böhlmarks
Vägglampa Böhlmarks
Vägglampa Böhlmarks

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

HANS BERGSTRÖM för Böhlmarks, vägglampa, 1040-tal, mässing, utdragbar från vägg 58-96 cm, skärm saknas

Bruksslitage

310159

2015-05-08