Norskt allmogeskåp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÖRNSKÅP, Norge, omkring 1900, med karvsnittsdekor och spiralskurna pelare, totalhöjd ca 125, 83x46 cm, lösa delar medföljer, nyckel saknas
Nyckel saknas, kompletterat lås, slitage, smärre skador, lösa delar medföljer
310163
2015-05-08