Norskt allmogeskåp

Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp
Norskt allmogeskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖRNSKÅP, Norge, omkring 1900, med karvsnittsdekor och spiralskurna pelare, totalhöjd ca 125, 83x46 cm, lösa delar medföljer, nyckel saknas

Nyckel saknas, kompletterat lås, slitage, smärre skador, lösa delar medföljer

310163

2015-05-08