Roberto Matta färglitografier
Valmis
2015-05-12
310192
| Korkein tarjous | 9 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): (4) Comique Trippe. 1974, signerade och numrerade 20/50, färglitografier 4st, bladstorlek 41x52 cm, med Atelier Clots blindstämplar, oramade