Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): (4) Comique Trippe. 1974, signerade och numrerade 20/50, färglitografier 4st, bladstorlek 41x52 cm, med Atelier Clots blindstämplar, oramade
310192
2015-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här