Roberto Matta färglitografier

Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier
Roberto Matta färglitografier

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): (4) Comique Trippe. 1974, signerade och numrerade 20/50, färglitografier 4st, bladstorlek 41x52 cm, med Atelier Clots blindstämplar, oramade

310192

2015-05-12