Viggo Pedersen oljemålning

Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning
Viggo Pedersen oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

3 000 SEK

VIGGO PEDERSEN (1854-1926): Landskapsmotiv, signerad och daterad Viggo Pedersen 1912, olja på pannå, 42 x 72 cm

310193

2015-05-09