Carl Otto Hultén färglitografi
2015-05-12
310194
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL OTTO HULTÉN (född 1916): Komposition, signerad och daterad C.O Hultén -70, Epreuve d´ Artiste, färglitografi, 73x61 cm, oramad