Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

CARL OTTO HULTÉN (född 1916): Komposition, signerad och daterad C.O Hultén -70, Epreuve d´ Artiste, färglitografi, 73x61 cm, oramad

310194

2015-05-12