Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
CARL OTTO HULTÉN (född 1916): Komposition, signerad och daterad C.O Hultén -70, Epreuve d´ Artiste, färglitografi, 73x61 cm, oramad
310194
2015-05-12