Enrico Baj färglitografi Greta Garbo

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Greta Garbo, 1972, signerad Baj 44/100, färglitografi, bladstorlek 70,5x50,5 cm, oramad, Litteratur: Petit 352

310196

2015-05-12