Bengt Fransson

Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): Vid Stranden, Skagen, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 63x74 cm

310197

2015-05-09