Enrico Baj färglitografi

Enrico Baj färglitografi
Enrico Baj färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Catherine Marie de Lorraine, färglitografi, 1972, signerade och numrerade Baj 57/100, bladstorlek 70,5x50,5 cm, Litteratur: Petit 354

310200

2015-05-12