Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): Utsikt över landskap, monogramsignerad HZ, olja på duk, ca 38x46 cm

310201

2015-05-09