Carl Gunne oljemålning
2015-05-09
310211
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Skärgårdslandskap, signerad Gunne, olja på duk, 38x64 cm