Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skogslandskap med vattendrag, signerad Dekarchenko? och daterad -90, olja på duk, 50x70 cm
310225
2015-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här