Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skogslandskap med vattendrag, signerad Dekarchenko? och daterad -90, olja på duk, 50x70 cm

310225

2015-05-09