Lasse Brander skulptur

Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur
Lasse Brander skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LASSE BRANDER (1930-2008): Utan titel, signerad och daterad -88, plexiglas på stensockel, total höjd med sockel 35 cm, skulpturen i 2 lösa delar

310234

2015-05-09