Gustav Rudberg oljemålning
2015-05-09
310238
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Spansk landskapsvy, signerad Rudberg, olja på duk, ca 67x87 cm,
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägare
Smärre obetydlig dukskada vid kant