vägg

vägg
vägg
vägg
vägg

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGFÄLT med litografiskt tryck, 18/1900-tal, förgylld dekor, 52,4x84 cm

Skador

310240

2015-05-18