Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LUXUS, bordslampa, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, skärm i vit plast och orange tyg, total höjd ca
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre fläckar
310248
2015-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner