Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 4 st, Edsbyverken, brännmärkta med datering 1961, sitthöjd ca 42 cm
Skador, slitage
310250
2015-05-09
Gör en kostnadsfri värdering här