Stolar "Fanett"

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, "Fanett", stolar, 4 st, Edsbyverken, brännmärkta med datering 1961, sitthöjd ca 42 cm

Skador, slitage

310250

2015-05-09