Omega Constellation herrarmbandsur
Klubbat för:
4 800 SEK
5 000 SEK
OMEGA, herrarmbandsur, stål, "Constellation", ca 1966, automatiskt urverk, plexiglas, pie-pan urtavla, datum, caliber: 561, verk nr: 24506149, boett nr: 168.015, svart originalarmbad med omegaspänne i gulddoublé, diameter 35 mm
Tavla samt boett med slitage, glas med repor
310258
2015-05-12