Sven Jonsson litografi

Sven Jonsson litografi
Sven Jonsson litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, 229/390, färglitografi, 54x73 cm

310268

2015-05-09