Holländsk skola olja på duk

Holländsk skola olja på duk
Holländsk skola olja på duk
Holländsk skola olja på duk
Holländsk skola olja på duk

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal) Flodlandskap med figurer, olja på duk, 25x30 cm

Krackeleringar, retuscher

310272

2015-05-12