Lars Englund objekt

Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt
Lars Englund objekt

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS ENGLUND (född 1933): Pars pro toto, signerad och daterad Englund -85. Kopparberyllium, höjd 27 cm.
PROVENIENS
Galerie Aronowitsch, Stockholm

310277

2015-05-09