Flicka med hätta alabaster

Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster
Flicka med hätta alabaster

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka med hätta, bär signatur G Moerlin, alabster, stensockel, total höjd ca 17 cm

Smärre nagg

310280

2015-05-09