Félix Labisse färglitografi

Félix Labisse färglitografi
Félix Labisse färglitografi
Félix Labisse färglitografi
Félix Labisse färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FELIX LABISSE (Frankrike 1905-1982): Kvinna med dolk, stämpelsignerad Labisse, numrerad 4459/5400, färglitografi, 65x50 cm, oramad

Veck i nedre marginal

310297

2015-05-09