Titus-Carmel två etsningar

Titus-Carmel två etsningar
Titus-Carmel två etsningar
Titus-Carmel två etsningar
Titus-Carmel två etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERARD TITUS-CARMEL (född 1942): (2) Komposition, signerade och numrerade, 45/100 resp. e.a. etsningar, ca 56x76 cm, oramade

Skador

310300

2015-05-09