Félix Labisse färglitografi
Valmis
2015-05-09
310301
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FELIX LABISSE (Frankrike, 1905-1982): Kvinnor i trappa, signerad Labisse, EA, färglitografi, ca 72x55 cm, oramad