Carmen Gracia två etsningar

Carmen Gracia två etsningar
Carmen Gracia två etsningar
Carmen Gracia två etsningar
Carmen Gracia två etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARMEN GRACIA (1900-tal): The Human Cry / Minotaurus, signerade och numrerade 7/40 resp. 2/20, färgetsningar 2 st., bladstorlek 63x51, 76x56 cm, oramade

310303

2015-05-09