Carl Trägårdh oljemålning

Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

8 000 SEK

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): Flicka med hundar, signerad och daterad C. Trägårdh 97, olja på duk, 65x48 cm

Krackeleringar

310306

2015-05-09