Eva Ljungdahl litografi

Eva Ljungdahl litografi
Eva Ljungdahl litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

EVA LJUNGDAHL (född 1946): Hus på landsbygden, signerad Eva Ljungdahl, färglitografi, 144/240, bladmått ca 39x37,5 cm

310326

2015-05-09