Ampel 1800-tal empire

Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire
Ampel 1800-tal empire

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

AMPEL, för 3 ljus, empire, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 68 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar, smärre slitage

310327

2015-05-09