Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
AMPEL, för 3 ljus, empire, i form av romersk oljelampa, patinerad plåt, förgylld brons, ljusarmar i form av örnar, höjd ca 68 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar, smärre slitage
310327
2015-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner