Statyett 1800-tal

Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal
Statyett 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STATYETT, 1800-tal, blybergsporfyr, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 29 cm

310329

2015-05-09