Klubbat för:
6 800 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Vintermotiv med skjul, signerad och daterad Zoladz -93, akvarell, ca 40,5x57 cm
Zustandsbeschreibung
310331
2015-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner