Bordslampor 1800-talets slut

Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut
Bordslampor 1800-talets slut

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, empirstil, förgylld och patinerad brons, trepassfot, dekor av bl a medföljer skärmar, höjd inklusive skärm ca 70 cm

Kandelabrar ombyggda till bordslampor

310333

2015-05-11