Bordslampor 1800-talets slut
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, empirstil, förgylld och patinerad brons, trepassfot, dekor av bl a medföljer skärmar, höjd inklusive skärm ca 70 cm
Kandelabrar ombyggda till bordslampor
310333
2015-05-11