Lennart Aschenbrenner

Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Skymning", signerade och daterad Achenbrenner 89, färgserigrafi, 12/22, 106x78 cm, oramad

Hanteringsveck, mindre reva

310346

2015-05-11