Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, E. A., färglitografi, bladmått ca 79x59 cm

Med dedikation från konstnären

310348

2015-05-11