Sked silver Ryssland
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKED, förgyllt silver, 1900-talets första kvartal, oidentifierad mästare, Moskva, skedbladets frånsida med dekor i emalj föreställande en sjöfågel med blomster, längd ca 16,5 cm, vikt ca 53 g
Smärre/obetydligt slitage
310356
2015-05-11