Gunilla Mann litografi
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNILLA MANN (född 1947): "Kiviks marknad", signerad Gunilla Mann, H.C., färglitografi, bladmått ca 63,5x90,5 cm, oramad
Oramad, hanteringsveck, smärre revor, märken efter tejprester i marginalen
310367
2015-05-11