Gunilla Mann litografi

Gunilla Mann litografi
Gunilla Mann litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNILLA MANN (född 1947): "Kiviks marknad", signerad Gunilla Mann, H.C., färglitografi, bladmått ca 63,5x90,5 cm, oramad

Oramad, hanteringsveck, smärre revor, märken efter tejprester i marginalen

310367

2015-05-11