Leif Johansson oljemålning

Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning
Leif Johansson oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 140x105 cm

310369

2015-05-11