Serveringsvagn Josef Frank
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, serveringsvagn, Svenskt Tenn, modellnummer 756, fanérad i valnöt, fotavslut och dragknopp i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 89x80 cm (skivan i utfällt läge)
Kuntoraportti
Smärre ytskador och repor, hjulen ngt torkade
310394
Päivämäärä:
2015-05-12