Serveringsvagn Josef Frank

Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank
Serveringsvagn Josef Frank

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, serveringsvagn, Svenskt Tenn, modellnummer 756, fanérad i valnöt, fotavslut och dragknopp i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 89x80 cm (skivan i utfällt läge)

Kuntoraportti

Smärre ytskador och repor, hjulen ngt torkade

310394

Päivämäärä:

2015-05-12