Golvlampa 1900-talets mitt

Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt
Golvlampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i trä och mässing, total höjd ca 193 cm

Slitage

310402

2015-05-11