Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i trä och mässing, total höjd ca 193 cm
Slitage
310402
2015-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här