Matservis Colbert
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, ca 50 dlr, 1900-talets mitt, märkt Colbert U & C Sarreguemines, bestående av: terrin med lock, 11 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 8 assietter, 2 karotter, såsskål, 5 uppläggningsfat
Bruksslitage
310407
2015-05-12