Matservis Colbert

Matservis Colbert
Matservis Colbert
Matservis Colbert
Matservis Colbert
Matservis Colbert
Matservis Colbert
Matservis Colbert
Matservis Colbert

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSERVIS, ca 50 dlr, 1900-talets mitt, märkt Colbert U & C Sarreguemines, bestående av: terrin med lock, 11 djupa tallrikar, 10 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 8 assietter, 2 karotter, såsskål, 5 uppläggningsfat

Bruksslitage

310407

2015-05-12