Nattduksbord jugend
2015-05-11
310411
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SÄNGBORD med stenskiva, 1 par, jugend, 1900-talets första hälft, björk, beslag i mässing, höjd ca 74, 40,5x40,5 cm
Slitage