Byrå sengustaviansk
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, omkring 1800, sengustaviansk, med profilerad stenskiva, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 84, 110x54 cm
Smärre fanérskador, 2 fothylsor, stenskiva med smärre nagg
310417
2015-05-11