Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Läppstift, signerad Aschenbrenner, numrerad under basen n.4, keramik, höjd 80 cm
310427
2015-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här