Lennart Aschenbrenner skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Läppstift, signerad Aschenbrenner, numrerad under basen n.4, keramik, höjd 80 cm

310427

2015-05-14