Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT ELLIS (1923-2006): "Röd myr vid Skarsfjället, Härjedalen", signerad Ellis, olja på duk, 34x48 cm
310428
2015-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här