Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talet första hälft, Louis XVI-stil, stomme i mässing, avställningsyta i grön onyx, höjd inkl. skärm ca 140 cm

Slitage

310429

2015-05-11