Golvlampa
2015-05-11
310429
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talet första hälft, Louis XVI-stil, stomme i mässing, avställningsyta i grön onyx, höjd inkl. skärm ca 140 cm
Slitage