Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talet första hälft, Louis XVI-stil, stomme i mässing, avställningsyta i grön onyx, höjd inkl. skärm ca 140 cm
Slitage
310429
2015-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här