Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE NORELL, "Sirocco", fåtöljer 1 par, 1970-tal, jakaranda, brun skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm
CITES-intyg från Jordbruksverket medföljer
Slitage
310456
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här